OPROŠTAJ OD OSMAŠA

U četvrtak, 2. srpnja  u 18,00 sati, održana je svečana podjela svjedodžbi za učenike 8.a,b,c  razreda.

Svečanoj podjeli  i prigodnom programu  prisustvovali su roditelji učenika i članovi Učiteljskog vijeća, a puno sreće i uspjeha u daljnjem školovanju i životu učenicima su zaželjeli načelnik Općine Čavle Željko Lambaša i ravnateljica Tanja Stanković:

„…Dragi učenici, zahvaljujući vama i vašim učiteljima, svaka je školska godina posebna, prepoznatljiva i drukčija, a dan kada se opraštate  od škole u kojoj je većina vas provela punih osam godina je nešto što ćete zasigurno zadržati u sjećanju kao nedjeljiv dio vašega školovanja i odrastanja. Osam godina ova vam je škola bila drugi dom i nadam se, baš kao što govore i riječi naše himne, bila i ostala utvrda igre, prijateljstva i znanja,  čuvar dragih uspomena i drugi dom,  mjesto kojeg ćete se rado sjećati i kojem ćete se rado vraćati.

Dragi naši osmaši, želim vam puno sreće i uspjeha u vašem daljnjem školovanju i životu! Vjerujte u sebe i svojim djelima opravdajte prije svega svu ljubav, brigu i potporu  koju su vam davali i koju će vam davati vaši roditelji…Svojim uspjesima u daljnjem školovanju doprinesite i ugledu svoje osnovne škole koja vam je ugradila temeljna znanja i vještine neophodna za daljnje školovanje i život. Svojim djelima opravdajte vrijednost odgoja u duhu tolerancije i humanosti i nikada ne zaboravite na temeljne  vrijednosti kojima su vas učili i uče vaši roditelji i učitelji… Želim da odrastete prije svega u dobre, poštene i marljive ljude, ponosne na roditeljski dom, školu i kraj iz kojeg dolazite  i kojem ćete se, nadam se,  uvijek rado vraćati…

Hvala na ovih lijepih osam godina  s vama; hvala na ovih osam godina vašeg djetinjstva koje ste proveli s nama i odrasli uz nas… Hvala  vašim roditeljima  na potpori i povjerenju koje su nam pružali tijekom ovih osam godina vašeg školovanja u ovoj školi…“

Tom prilikom uručene su i nagrade najuspješnijima:

• Za odličan uspjeh i uzorno vladanje tijekom osam godina školovanja nagrađeni su:
    • 8.a razred: Ana Rubčić, Luana Franović, Mia Vuk, Gabrijel Pokrajac, Tea Milardović i  Kristijan Tomiša
    • 8.b razred: Lana Štanfel, Luka Marović i Tamara Puhanić
    • 8.c razred: Andrea Baćac, Karla Lukežić, Bojan Dujaković, Karla Marić i Ante Vrkić
  • Adisa Ese, 8.b – nagrada za doprinos ugledu škole
  • Školsko športsko društvo OŠ Čavle proglasio je i nagradio peharom naj sportašicu i naj sportaša.

Za naj sportašicu proglašena je Dorotea Čargonja, 8.a razred, a za naj sportaše Jakov Hladika, 8.a  i Jasmin Hadžiisaku, 8.b razred.

SRETNO NAŠI OSMAŠI!

Razrednici 8.a,b i c razreda:

Nela Perušić, Marica Šimunović i Luka Šegota

objavio: Anita Štimac   datum: 9. 7. 2015.