50 STRANICA ZA 50 GODINA

2015.godina važna je godina za našu školu jer obilježava 50. obljetnicu rada u sadašnjoj zgradi. Tijekom svih ovih godina mnogo je generacija prošlo kroz školu i sjedilo u školskim klupama. Kako bismo 50. obljetnicu što sadržajnije obilježili, odlučili smo školski list Malin tiskati i trajno zabilježiti dragocjene trenutke koji su obilježili rad u školi.

Novinarska grupa škole, koja ove godine broji 25 članova, spremna je odraditi veliki i zahtjevni posao, prikupiti što više materijala koji, na bilo koji način, imaju veze sa školom. Članovi grupe kreću sa svojim zadatcima od 6. listopada s ciljem prikupljanja što više različitih priloga, ne samo od sadašnjih učenika, već i od svih onih koji su se školovali u OŠ Čavle. Prikupljat će se fotografije iz školskih klupa, stare bilježnice, intervjui s nekadašnjim polaznicima škole i sadašnjim uspješnim ljudima, spomenari, uspomene na dane provedene u našoj školi. Stoga, članovi grupe,  pozivaju sve one koji imaju bilo kakav prilog da ga proslijede na mail školskoga lista listmali@gmail.hr ili kontaktiraju članove novinarske grupe.

Nadamo se da će naš tiskani broj lista, čija se promocija planira u svibnju 2015. godine, biti pravi poklon za tako važnu obljetnicu.

Članovi novinarske grupe i voditeljica Dolores Maršanić

Članovi novinarske grupe                                                                         Školska godina 2014. /2015.

Naslovnice školskoga lista

objavio: Anita Štimac   datum: 6. 10. 2014.