SVEČANA PODJELA SVJEDODŽBI UČENICIMA OSMIH RAZREDA

„Došli smo do kraja zajedničkog puta. U ovoj ste školi proveli punih osam godina. Nadam se da su riječi himne naše škole opravdane i da vam je čavjanska škola uistinu bila utvrda igre, prijateljstva i znanja… drugi dom svakog dana… Pred vama su novi izazovi. Budite samouvjereni, neumorno tragajte za odgovorima, nadograđujte svoje znanje i spoznaje. Uvjerena sam da ćete iskoristiti svoj potencijal i stečeno znanje, ali prije svega budite ljudi i ne zaboravite na one temeljne ljudske vrijednosti koje smo, uz vaše roditelje, nastojali ugraditi u vas“, prigodnim se riječima obratila osmašima ravnateljica škole, Tanja Stanković, na početku programa svečane dodjele svjedodžbi ispunjenog  pjesmom, simpatičnim prezentacijama i prigodnim govorima.

Učenicom generacije proglašena je Klara Brigović, učenica 8.b razreda. U ime Općine Čavle Klari je nagradu uručila zamjenica načelnika Općine Čavle, Ivana Cvitan Polić. Proglašeni su i sportašica i sportaš generacije – Elona Ćori, 8. b i Filip Špoljarić, 8.a razred.

Tom su prilikom dodijeljene i nagrade učenicima koji su svih osam godina ostvarili odličan uspjeh, imali uzorno vladanje te svojim radom i uspjesima doprinijeli promidžbi i ugledu škole: Nina Dujmić (8.a), Dorian Glad (8.a), Lovro Grlaš (8.a), Ema Kukuljan (8.a), Karla Šojat (8.a), Klara Brigović (8.b), Tara Čebuhar-Fućak (8.b), Laura Fućak (8.b), Nikola Jelača (8.b), Andrea Juričić (8.b), Ivan Pešut (8.b), Valentina Reljac (8.b), Dominik Vlašić (8.b), Marta Žeželić (8.b), Lara Brdar (8.c), Kristina Brkljačić (8.c), Eli Derenčinović (8.c), Nika Hlača (8.c), Karla Mohorić (8.c) i Brigita Sudan (8.c).

Dirljivi rastanak osmaša završio je suzama, smijehom i porukom koja će svima dugo ostati u sjećanju…..

Ravnateljica Tanja Stanković

objavio: Anita Štimac   datum: 4. 7. 2014.